Apartamento Polo Flat

Calle Infantes Nº63 Piso 3 Pta. IZQ, 29400 Ronda, Hiszpania

  • Do 4 osób
  • Do 60 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 2

Apartamento Polo Flat leży 442 m od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,5/10 (20 opinii). Obiekt zapewnia gościom m.in. klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz taras.

Apartamento Polo Flat to apartament w Rondzie.

Pokoje i udogodnienia

Obiekt ma 2 sypialnie i 3 salony. Jest też 1 łazienka z prysznicem typu walk-in i suszarką do włosów. W kuchni znajdują się płyta kuchenna, lodówka, zmywarka i naczynia. Do dyspozycji są także taras z widokiem na miasto, klimatyzacja, pralka oraz telewizor z płaskim ekranem. Jest prywatne wejście.

Co oferuje obiekt

Dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Na miejscu dostępny jest też parking przy ulicy.

Lokalizacja

Dworzec Ronda znajduje się 500 m od obiektu. Lotnisko Malaga jest oddalone o 85 km.

Atrakcje w okolicy

  • Aleja Tajo's - 450 m
  • Plac Hiszpanii w Rondzie - 600 m
  • Nowy Most w Rondzie - 650 m

Informacje praktyczne

Dojście na wyższe piętra możliwe jest tylko schodami.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~369 zł

Wybór pokoi

Apartament z 2 sypialniami

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby60 m²prywatna łazienka

Apartamento Polo Flat - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • miejsce parkingowe
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • przestronny taras

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

W obiekcie obowiązuje zakaz organizacji wieczorów panieńskich, kawalerskich i podobnych imprez.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • VFT/MA/26865
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Apartamento Polo Flat”?

Zameldowanie: od 16:30 do 22:00. Wymeldowanie: od 06:30 do 11:30.

Czy Apartamento Polo Flat oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Apartamento Polo Flat” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Apartamento Polo Flat”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Apartamento Polo Flat ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Apartamento Polo Flat?

Obiekt znajduje się w miejscowości Ronda.

Apartamento Polo Flat na mapie: Ronda

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Apartamento Polo Flat

Średnia ocena z 20 opinii na Booking.com to 8,5/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Apartamento Polo Flat. Dodaj swoją na rondadeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10