Apartamentos El Tajo & SPA

51 Carrera Espinel 51, 29400 Ronda, Španělsko

  • Až pro 4 hosty
  • Až 50 m²
  • Sprcha bez prahu
  • Wellness nebo spa

Apartamentos El Tajo & SPA má průměrné hodnocení hostů 8,4/10 (518 hodnocení). Vzdálenost do centra je 339 m. Hostům ubytování nabízí mimo jiné klimatizaci, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Apartamentos El Tajo &, SPA je apartmán v Rondě.

Pokoje a vybavení

Některé ubytovací jednotky mají klimatizaci, TV s plochou obrazovkou a pračku. K dispozici je kuchyň s ledničkou, mikrovlnnou troubou a kávovarem. V koupelně je sprcha a fén. Součástí vybavení je také skříň nebo šatna. K dispozici je i terasa.

Služby a vybavení

Ve všech prostorách je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je fitness centrum, kola zdarma a recepce otevřená 24 hodin denně. Podává se snídaně formou bufetu. Součástí domu jsou také lázně a wellness.

Dostupnost a okolí

Nádraží Ronda je vzdálené 650 m. Letiště Málaga leží 85 km od ubytování.

Okolí

  • Náměstí Plaza de España - 400 m
  • Nový most v Rondě - 450 m
  • Alej lemovaná stromy u Taja - 500 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~1 478 Kč

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • vlastní koupelna
  • kuchyň
  • klimatizace

2 osoby28 m²vlastní koupelna

Apartamentos El Tajo & SPA - vybavení

  • Bezplatné Wi-Fi
  • Klimatizované pokoje
  • všechny prostory nekuřácké
  • Venkovní terasa
  • Lázeňské a wellness zařízení
  • Centrum pro fitness
  • Recepční služby 24 hodin denně
  • Výtahová služba

Pravidla pobytu

Časy pobytu

PříjezdOd Do
OdjezdOd Do

Zvířata

  • Domácí mazlíčci nejsou v zařízení povoleni.
Důležité informace

Please note that the Spa opening hours are as follow:

From 10:00 to 14:00;

From 17:00 to 21:00.

Please note that guests under 16 years of age are not allowed in the spa.

Please note that the use of flip-flops and a cap is mandatory in the spa.

Keep in mind that the accommodation does not have a pool.

It is mandatory to present the identification document from 14 years of age.

Please note booking a parking spot can be done by telephone or e-mail in advance.

Check In will take place at Hotel El Tajo located at Calle Cruz Verde, 7.

Please note, that housekeeping service is offered every 2 days.

Při příjezdu předložte platný průkaz s fotografií a kreditní kartu.

Speciální požadavky závisí na dostupnosti a mohou být zpoplatněny.

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email
Číslo licence:
  • CTC2019011633
 

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Apartamentos El Tajo & SPA“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00 do 23:00. Odhlášení: od 06:00 do 12:00.

Je v ubytování „Apartamentos El Tajo & SPA“ dostupné Wi-Fi?

Na místě je dostupné Wi-Fi.

Má Apartamentos El Tajo & SPA wellness nebo spa?

Na místě je k dispozici wellness nebo spa.

Pro kolik hostů je Apartamentos El Tajo & SPA určen?

Největší dostupná možnost je určená až pro 4 hosty.

Nabízí Apartamentos El Tajo & SPA bezbariérové vybavení?

Alespoň jedna možnost ubytování má sprchový kout bez prahu.

Kde se nachází Apartamentos El Tajo & SPA?

Ubytování se nachází ve městě Ronda.

Apartamentos El Tajo & SPA na mapě: Ronda

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Recenze ubytování Apartamentos El Tajo & SPA

Průměrné hodnocení z 518 recenzí na Booking.com je 8,4/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

Bruce 09 - 2024
9/10

Celkově jsme byli spokojeni, jen klimatizace by si zasloužila opravu nebo výměnu. Díky poloze v samotném centru jsme měli apartmán za rohem od hlavního hotelu, přímo na velmi rušné ulici, přesto to bylo příjemné místo. Postele byly prostorné a pohodlné.

ℹ) Recenze Apartamentos El Tajo & SPA nevyjadřují stanovisko rondadeals.com.

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10