Hotel Colón

Calle del Pozo, 1 y 3, 29400 Ronda, Hiszpania

  • Do 2 osób
  • Do 12 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Hotel Colón znajduje się 267 m od centrum. Goście oceniają obiekt na 9/10 (1 886 opinii). Obiekt oferuje m.in. bezpłatne Wi-Fi, bar oraz parking.

Hotel Colón to 1-gwiazdkowy hotel w Rondzie.

Wyposażenie pokoi

Pokoje są klimatyzowane. W części z nich dostępny jest taras, balkon lub patio. Wybrane pokoje mają widok na miasto. Każdy pokój oferuje prywatną łazienkę, telewizor i telefon. Dostępne są też ogrzewanie, biurko oraz czajnik elektryczny na życzenie.

Udogodnienia

Na terenie całego obiektu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Działa tu bar-kawiarnia. Obiekt oferuje też usługi konsjerża. Do wyższych pięter można dojechać windą. Cały obiekt jest dostępny dla wózków inwalidzkich.

Lokalizacja i dojazd

Dworzec Ronda jest oddalony o 750 m. Do lotniska Malaga jest 85 km.

W pobliżu

  • Aleja nad Tajo obsadzona drzewami - 50 m
  • Plac Hiszpanii w Rondzie - 350 m
  • Nowy Most w Rondzie - 400 m

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~610 zł

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami

  • prywatna łazienka
  • balkon
  • widok na miasto

2 osoby12 m²prywatna łazienka

Hotel Colón - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • miejsce parkingowe
  • klimatyzowane pokoje
  • całkowity zakaz palenia
  • bar
  • sprzątanie codzienne
  • recepcja czynna całą dobę
  • depozyt na bagaż

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • H/MA/01559
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Hotel Colón”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Hotel Colón oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Hotel Colón” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Hotel Colón”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 2 osoby.

Gdzie znajduje się Hotel Colón?

Obiekt znajduje się w miejscowości Ronda.

Hotel Colón na mapie: Ronda

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Hotel Colón

Średnia ocena z 1 886 opinii na Booking.com to 9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Brak opinii o Hotel Colón. Dodaj swoją na rondadeals.com

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10