Apartamentos Rondaluz

Avenida Martinez Astein 5, 29400 Ronda, Hiszpania

  • Do 4 osób
  • Do 33 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Apartamentos Rondaluz znajduje się 713 m od centrum. Tutaj można obejrzeć zdjęcia, sprawdzić dostępne pokoje oraz ceny i dostępność. Obiekt oferuje transfer lotniskowy, klimatyzację oraz bezpłatne Wi-Fi.

Apartamentos Rondaluz oferuje noclegi w miejscowości Ronda.

Wśród dostępnych apartamentów największy apartament ma 33 m², mieści maksymalnie cztery osoby i ma jedną sypialnię. Apartamenty mają kuchnię i pralkę. W czasie pobytu można korzystać z prywatnego parkingu i tarasu. Można zamówić transfer.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~312 zł

Wybór pokoi

Apartament typu Standard

  • prywatna łazienka
  • aneks kuchenny
  • kuchnia

4 osoby33 m²prywatna łazienka

Apartamentos Rondaluz - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • bezpłatny parking
  • klimatyzacja
  • całkowity zakaz palenia
  • transfer lotniskowy
  • taras
  • całodobowa recepcja

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowaniedo

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Akceptujemy dzieci w każdym wieku.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 0–3 lat · bezpłatnie

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

W obiekcie nie można organizować wieczorów panieńskich, kawalerskich ani podobnych imprez.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
Numer licencji:
  • B92478296

Apartamentos Rondaluz na mapie: Ronda

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Apartamentos Rondaluz”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: do 12:00.

Czy Apartamentos Rondaluz oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Apartamentos Rondaluz” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Apartamentos Rondaluz”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Apartamentos Rondaluz ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Apartamentos Rondaluz?

Obiekt znajduje się w miejscowości Ronda.

Opinie o Apartamentos Rondaluz

Średnia ocena z 855 opinii na Booking.com to 7,9/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Thelma 07 - 2025
9/10

Byliśmy bardzo zadowoleni. Dostępny jest self-check-in, parking znajduje się tuż przy budynku i jest bezpłatny. W pobliżu działa wiele niewielkich pubów, a do centrum miasta można dojść w około 10-15 minut. Do dworca kolejowego jest zaledwie kilka minut spacerem.

ℹ) Opinie gości Apartamentos Rondaluz nie stanowią oceny serwisu rondadeals.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10